Zaznacz stronę
IT Product Manager

Shareablee:
Zajmujemy się analizami aktywności użytkowników w mediach społecznościowych, które są nieustannie zwiększającym się sektorem rynku. Dokonujemy analiz mających na celu jak najskuteczniejsze przeprowadzenie kampanii reklamowych a także analiz finansowych. Naszymi klientami są znane i rozpoznawalne marki z wielu sektorów np. media, finanse, ubezpieczenia, dobra konsumenckie, sport, jak również sami dostawcy danych, dla których także prowadzimy analizy.
Posiadamy produkt, który stale rozwijamy od 2013 roku. W sierpniu zostaliśmy wyróżnieni, znajdując się na liście 5000 najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych, co potwierdza naszą pozycję lidera w dziedzinie analiz.
Shareablee jest międzynarodowym przedsiębiorstwem zatrudniającym około 100 osób. Główna siedziba firmy mieści się w Nowym Jorku, natomiast dział IT znajduje się we Wrocławiu.

Produkt:
Naszym głównym produktem jest system zbierania oraz przetwarzania danych z pomocą sztucznej inteligencji. Klienci mają do dyspozycji interfejs UI, dzięki któremu mogą sami budować swoje produkty w oparciu o naszą platformę oraz swobodnie przeglądać, analizować i wyszukiwać ciekawe zależności marketingowe.
Naszym głównym zadaniem jest rozwój obecnego systemu, analiza dużych ilości danych a także ich obróbka. W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych klientów rozwijamy również nasz produkt o nowe funkcje.
Pracujemy na AWS oraz Azure. W zależności od potrzeb mamy 500-1000 instancji przetwarzających dziennie. Całość naszych baz to w sumie 200-500TB danych.
Dbamy aby nasz produkt stale rozwijając nasze kolektory danych, aby jeszcze efektywniej gromadziły dane dostępne w mediach społecznościowych

Zadania:
Do głównych zadań na tym stanowisku należy:
– zarządzanie i rozwój produktu
– współpraca z zespołem programistów w celu ciągłego rozwijania produktu,
– współpraca z CTO w Stanach Zjednoczonych,
– reagowanie na potrzeby pracowników
– motywowanie oraz rozwój zespołu
– działania prowadzące do osiągania założonych celów
– ocena przydatności oraz ryzyka planowanych rozwiązań

Warunki pracy:
Pracujemy w zespołach składających się z około 10 osób. Zapewniamy laptopa z dwoma monitorami z systemem Linux oraz niezbędnymi narzędziami + pełne wsparcie dla takiej konfiguracji. Innych systemów nie wspieramy, ale jest możliwość pracy również na nich i nasi pracownicy także z takiej opcji korzystają. Dopuszczamy również możliwość pracy na własnym sprzęcie. Dodatkowo zapewniamy dostęp do kuchni, kawę, herbatę. Z uwagi iż biuro mieści się przy rynku nie mamy miejsc parkingowych, natomiast jest miejsce na rowery.

Oferujemy:
– pracę w doświadczonym, zgranym i pozytywnym zespole.
– swobodną atmosferę
– ambitne zadania
– realny wpływ na kształt produktu
– dostęp do prywatnych świadczeń medycznych, pakiet sportowy
– wynagrodzenie: 7000 – 9000 zł netto na umowę o pracę lub 11 500 – 15 000 w formie B2B
– laptop, dwa monitory

Wymagania:
-umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania problemów
– doświadczenie w kierowaniu zespołem
– wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
– zdolności analityczne
– powyżej 3 lata doświadczenia na stanowisku managerskim
– umiejętność wyznaczania celów oraz silne zorientowanie na ich realizację
– doświadczenie w branży IT mile widziane
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego
– umiejętność myślenia strategicznego